ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREInformatyzacja w energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Enea Optima - cała moc w jednej aplikacji
23.07.2020r. 17:15

Enea oferuje oprogramowanie, które pomaga firmom w skutecznej i efektywnej kontroli oraz optymalizowaniu parametrów zasilania energią elektryczną. Korzystając z dowolnego urządzenia online, użytkownik zyskuje możliwość stworzenia mobilnego centrum zarządzania energetycznego.
Instalacja nie wymaga konieczności ponoszenia nakładów na rozbudowę własnej infrastruktury teleinformatycznej, nawet w firmach posiadających rozproszoną strukturę.

Oprogramowanie jest dedykowane dla przedsiębiorców z grup taryfowych C2x, Bxx oraz Axx
Usługa Enea Optima realizowana jest w formie miesięcznego, zryczałtowanego abonamentu, który daje całodobowy i zdalny dostęp do systemu. W ramach oferty Enea zapewnia także doradztwo, szkolenie oraz wsparcie przy uruchomieniu i korzystaniu z systemu.KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Obserwator 24.07.2020r. 09:30
Brawo chlopaki. Dobra koncepcja na produkt. Pozdr z konkurencji
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2021
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE