ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREInformatyzacja w energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Minister Naimski będzie rozmawiał w USA o cyberbezpieczeństwie energetyki
14.02.2019r. 13:30

Prezydent RP zdradził po rozmowach z wiceprezydentem USA Mike Pompeo, że pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej Piotr Naimski odwiedzi w marcu Stany by rozmawiać o cyberbezpieczeństwie energetyki - czytamy w BiznesAlert.pl.
- Mówiliśmy również o rozwoju sieci połączeń gazowych w naszej części Europy - a więc o bezpieczeństwie gazowym. Mówiliśmy także o bezpieczeństwie energetycznym w zakresie innych źródeł energii - chociażby elektrycznej. Sygnalizowałem, że pan minister Piotr Naimski już teraz, wkrótce - 11 marca - będzie rozmawiał na ten temat w Stanach Zjednoczonych z sekretarzem ds. energii administracji amerykańskiej Białego Domu, panem Rickiem Perrym - powiedział 13 lutego prezydent Andrzej Duda po rozmowie z Pompeo.
- Będą to rozmowy właśnie na temat cyberbezpieczeństwa, współpracy w zakresie energetyki gazowej, ale również rozmowy w zakresie współpracy, jeżeli chodzi o energię elektryczną. Więc to są te istotne tematy, w których będziemy rzeczywiście to wzmocnione partnerstwo w najbliższym czasie realizowali. O tym też dzisiaj rozmawialiśmy z Panem Wiceprezydentem - wyjaśnił.
BiznesAlert

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE