ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIREInformatyzacja w energetyce
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Energa-Operator wypowiedziała umowę o świadczenie usług contact center
18.12.2018r. 13:14

Energa-Operator wypowiedziała Qumakowi umowę o świadczenie usług contact center ze skutkiem na 2 stycznia 2019 roku - poinformował Qumak w komunikacie.
Jak podano, Energa-Operator wypowiedziała umowę z powodu okoliczności leżących po stronie Qumaka.

"Spółka analizuje przyczyny i podstawy wypowiedzenia umowy oraz zasadność jej rozwiązania przez klienta bez zachowania okresu wypowiedzenia" - napisano.
W sierpniu 2016 roku spółka informowała o podpisaniu kontraktu na trzyletnią obsługę zgłoszeń telefonicznych i emailowych do centrum awaryjnego i dystrybucyjnego Energa-Operator. Całkowita wartość zlecenia miała wynieść ok. 11,1 mln zł netto.

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Old Praktyk 19.12.2018r. 00:22
Jak będzie własny ,spójny i sprawny system na wzór stosowanego w Irlandi, Hiszpani czy w Niemczech to bedzie dobrze w... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie
cire
©2002-2020
Agencja Rynku Energii S.A.
mobilne cire
IT BCE